سوالات متداول در مورد انعقاد قرارداد برنامه‌نویسی

آکادمی MQL به عنوان توسعه‌دهنده برنامه‌نویسی در بازارهای مالی، خدمات متنوعی را برای مشتری انجام می‌دهد:

  •  طراحی الگوریتم و برنامه‌نویسی آن بر عهده تیم برنامه‌نویسان آکادمی است
  • برنامه‌نویسی‌ها با زبان MQL یا Pine Script و یا python و طبق نظر سفارش دهنده انجام خواهد گرفت
  • پشتیانی از برنامه نوشته شده بر عهده آکادمی می‌باشد

حق‌الزحمه پروژه‌های برنامه‌نویسی بر مبنای الگوریتم‌های مورد استفاده و پیچیدگی‌های آن می‌باشد. پرداخت با درصد معینی به عنوان پیش پرداخت آغاز شده و سپس طی یک چرخه و پس از تست برنامه توسط کاربر و برطرف کردن ایرادات احتمالی، تسویه نهایی صورت خواهد گرفت.

مالکیت معنوی برنامه‌های سفارش داده شده بصورت اختصاصی در اختیار سفارش‌دهنده بوده و آکادمی MQL بنا بر مسئولیت حرفه‌ای و اخلاقی خود، از انتشار تمام موارد مطرح شده فی ما بین امتناع خواهد ورزید. دریافت سورس کد برنامه توسعه داده شده، منوط به شرط ضمن قرارداد و موافقت آکادمی خواهد بود.

از آنجا که شما مخاطب محترم، ما را امین خود دانسته و اطلاعات محرمانه مرتبط با برنامه شخصی خود را در اختیارمان قرار داده‌اید، خود را موظف می‌دانیم تا اطلاعات رد و بدل شده را به هیچ عنوان عمومی نکرده و در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار ندهیم.

آکادمی MQL موطف است پس از تحویل نهایی پروژه‌های برنامه‌نویسی به مدت یکماه آن را پشتیبانی نموده و ایرادات احتمالی را بدون دریافت هزینه مجدد برطرف نماید.

آکادمی MQL در قبال هر گونه ضرر و زیان مربوط به الگوریتم‌های نوشته شده و سود‌ده نبودن استراتژی‌های ارائه شده از طرف سفارش‌دهنده، به شکل مستقیم یا غیر مستقیم هیچگونه مسئولیتی ندارد. ایده مطرح شده از طرف سفارش‌دهنده صرفا برنامه‌نویسی شده و برای تست در اختیار او قرار خواهد گرفت. لذا ما در آکادمی، پیاده‌سازی صحیح ایده را تضمین نموده اما موفقیت یا عدم موفقیت آن را بر عهده نخواهیم گرفت.

فرم سفارش اکسپرت و اندیکاتور

جهت سفارش برنامه‌نویسی اکسپرت یا اندیکاتور، فرم زیر را با دقت پر کنید یا در صورت نیاز آن را بصورت یک فایل PDF دانلود نموده و پس از تکمیل برای ما ارسال کنید. بعد از بررسی فرم، با شما تماس گرفته خواهد شد.

1 مشخصات فردی
2 اطلاعات اولیه
3 نوع و اجرای معاملات
4 اندیکاتور و ابزارها
5 استراتژی‌ها
6 الگوریتم‌های محاسبه
7 مدیریت سرمایه
8 اطلاعات Strategy Tester
9 فایل های ضمیمه